Boj ČSSD proti levné práci? Demagogie, zrada, lež!

zachariasPan Zaorálek, jak čtu, bojuje proti levné práci. Hezké. Ale na jednu věc zapomíná. Že to byli právě sociální demokraté spolu s pravicí, kteří se přičinili o to, aby se Česko stalo právě zemí levné práce, levné pracovní síly, trvale nízkých mezd. Čím se Zaorálek prezentuje, za co údajně bojuje, to je pro mě ten nejhrubší populismus, tak typický pro sociálního demokrata.

Připomenu, že v této zemi měli sociální demokraté několik premiérů, několikrát vedli vládu, o zastoupení v dalších orgánech správy nemluvě. Kdybychom měli brát vážně jejich sliby od počátku devadesátých let, měli bychom pětkrát vyšší životní úroveň než v Německu. Jenže to byla slova, demagogie, tato typická zbraň sociální demokracie, a za ní trvalá zrada národních zájmů. Byla to sociální demokracie, která se aktivně účastnila privatizace, tedy jinak řečeno rozkradení národního majetku.

Byla to sociální demokracie, která zemi zaprodala zahraničním investorům, kteří zde jen přišli vyžrat pobídky a daňové úlevy a využít lacinou pracovní sílu. A byla to v první řadě sociální demokracie, která zaprodala celé regiony, jako je to v případě předání OKD oligarchovi Bakalovi. Jediný úspěch sociální demokracie je trvalé obelhávání lidí a demagogie, díky níž se stala pojistkou statu quo v ČR. Jediné, co sociální demokraté dokázali znamenitě, je vybudování baronských, aristokratických struktur ve státní správě, v krajské a obecní samosprávě a v neposlední řadě v odborech. Sociální demokracie je tady jen proto, aby pomocí svých tlučhubů garantovala pro domácí oligarchii a místní i zahraniční kapitál levnou práci, chudobu českých pracujících.

Sociálnědemokratická politika je programová zrada, proti které budu vystupovat. Jedním z bodů je tento boj proti levné práci, jedno z největších pokrytectví a lží, které Zaorálek a jemu podobní pronášejí.

Filip ZACHARIAŠ
skola2 1284 x
NAHORU