Ivo Pojezný: Zrádný Facebook Reného Fraňka z ODS

pojezny ivoODS je stranou „tolerantní a moudrou“, nejen modrou. Vládnoucí ODS se v minulých letech o občany a stát postarala tak, že náprava bude trvat dlouhé roky. Dnes se raději nehlásí k podivným privatizacím a prodejům prosperujících podniků patřících do „rodinného stříbra“. Mnohé z nich zanikly nebo skomírají.

Rady do života rozdává předseda ODS Fiala dnes a denně. Zřejmě po jeho vzoru člen středočeské ODS Franěk zkritizoval i manželku dnes vévody ze Sussexu prince Henryho. Označil ji na svém Facebooku za cikánku. Řeknete si „co je mu potom“? Jenže ODS má přece názor na vše. Nerozlišuje však, zdali právě prezentuje správný postoj. Vůbec ho nezajímalo vyjádření o přežití Benešových dekretů a doporučení jednoho z bavorských představitelů na jejich zrušení. Člen ODS má místo toho starost o nevěstu člena královské rodiny ve Velké Británii.
 
Němci svého času pod heslem fašismu preferovali blonďaté a modrooké a lidé jim rasově a názorově nevyhovující končili v koncentračních táborech. I dnes pravici vadí nesouhlas KSČM s navyšováním počtu našich vojáků v zahraničních misích bez souhlasu RB OSN. KSČM je a bude zastáncem jednání mezi státy o mírových dohodách, odpůrcem terorismu a agresí bez ohledu na názor pravice.

Ivo POJEZNÝ, poslanec za KSČM Poslanecké sněmovny PČR
skola2 1016 x
NAHORU